Antalya

השוואת ביטוחי נסיעות לחו"ל

החופשה המושלמת מחכה לך. בין אם המדובר הוא בביקור קצר ביוון או טורקיה, טיול תרמילאים ארוך במזרח הרחוק או אפילו חופשת סקי באירופה, ברור כי צפויות לך חוויות רבות. עם זאת, יחד עם כל ההתרגשות, עליך לזכור גם כי נדרש גם לבצע לא מעט הכנות טרם הנסיעה, ובכלל זה רכישת ביטוח נסיעות לחו''ל. השאיפה של כל אדם, מטבע הדברים, היא לבחור בביטוח המקיף ביותר, במחיר הנוח ביותר. לצורך זה, אין הרבה כלים יעילים יותר מאשר השוואת ביטוחי נסיעות.

על ביטוח נסיעות לחו''ל

ראוי לתת את הדעת, אם כן, על המורכבות של ביטוח נסיעות לחו''ל. הנקודה הראשונה שיש להבהיר היא שקיימים מספר סוגים של פוליסות, כל אחת מהן בעלת גובה כיסוי שונה, תנאים אחרים למימוש וכן הלאה. ביטוח חופשה בסיסי יהיה מצוין לנופש סוף שבוע אחד בכרתים או אנטליה, אך לא יספיק בטיול ארוך בדרום אמריקה, למשל, על שלל פעילויות הספורט האתגרי הנערכות בו תמיד.

בנוסף, אפילו כאשר מדובר באותה פוליסה, יהיו הבדלים מהותיים בין החברות השונות הפועלות בתחום. יש לזכור שתחום הביטוח בישראל פתוח באופן יחסי, ומאופיין בתחרות אדירה. זו מביאה לכך שכל חברה מנסה להתבלט, ולהדגיש מאפיינים שונים אצלה. חשוב לא פחות הוא שהתחרות מביאה גם לפערי מחירים משמעותיים, לעיתים של עשרות אחוזים.

כך השוואת מחירים נכנסת לתמונה

אין צל של ספק כי השוואת מחירים היא המפתח בדרך לבחירה נכונה של פוליסת ביטוח נסיעות לחו''ל. כצעד ראשון, היא תאפשר לנו לדעת בדיוק לאיזה תחום אנחנו נכנסים- ובתחום אשר אינו ברור לכולם, זה חשוב עוד יותר. באמצעות ההשוואה ניתן, אם כן, ללמוד על פוליסות שונות, ובסופו של דבר לצמצם את הבחירה למספר הצעות שנראות אטרקטיביות יותר. ההשפעה הגדולה ביותר של השוואת מחירי ביטוח היא על הכיס שלנו. ביטוח נסיעות ניתן לרוב במחיר של מספר דולרים עבור יום נסיעה. זהו סכום שיש להתייחס אליו במלוא הרצינות, בייחוד בטיולים הארוכים יותר. כמו כן, הרי שאוכלוסיות מסוימות הזקוקות לביטוח מיוחד, יקר יותר, יכולות לחסוך בכך אפילו יותר.

יתרונותיו של האינטרנט

כאשר אנחנו מדברים על השוואת מחירים, ייתכן כי הדימוי שעולה לראשך הוא של בזבוז שעות ארוכות בטלפון, בשיחות עקרות עם נציגי שירות. במשך שנים, זו אכן הייתה התמונה, דבר שהביא לכך שרבים וויתרו בכלל על ההשוואה - ולא ניתן להאשים אותם. עם זאת, עם כניסת האינטרנט לתמונה, הפכה ההשוואה לפשוטה פי כמה.

כיום, באמצעות אתרי השוואת מחירים ייעודיים דוגמת Wobi, ניתן למעשה לבצע את הפעולה החשובה הזו תוך לא יותר ממספר דקות. הגולש מגדיר את פרטיו האישיים ומאפייני החופשה, ורואה את ההצעות האובייקטיביות של חברות הביטוח הפועלות בישראל. כאן אין אותיות קטנות, או נסיונות שכנוע של נציג המכירות של חברת הביטוח- מה שאתה רואה, הוא מה שתקבל. לפחות כאשר עושים את ההשוואה על הצד הטוב ביותר.

על מה חשוב להקפיד?

כאשר מבצעים השוואה של ביטוח כלשהו, לרבות ביטוח נסיעות, חשוב מאד לבדוק מי עומד מאחורי אתר ההשוואה, ואילו חברות אכן נכללות בה. ברור כי השוואה אשר בודקת רק מספר מצומצם של חברות, תהיה חסרת תועלת, או אפילו מטעה.

על אותו עיקרון, עדיפות צריכה להיות לאתרים אשר מאפשרים לבצע את הרכישה של ביטוח נסיעות לחו''ל עוד באמצעותם, מבלי שנדרש ליצור קשר עם אנשי חברת הביטוח. זאת על רקע העובדה כי חברות מסוימות עלולות להגדיר מחירים שונים בתכלית מאשר מה שמבוצע בפועל, בשיחה הישירה עם הלקוח. הזמנה ישירה תמנע מצבים מסוג זה לחלוטין.

המאמר בחסות אתר Wobi להשוואת ביטוחי נסיעות לחו"ל. האתר מאפשר קבלת הצעות מכל חברות הביטוח וכולל אפשרות לרכישה מאובטחת אונליין.

דילים משתלמים למייל

עוד בתיירות