Antalya

הזמנת חופשה ברשת

אז זהו, החלטתם שהגיע הזמן לצאת לחופשה ואתם מחפשים איך בדיוק לעשות את זה בדרך הקלה והמשתלמת ביותר שיש. איך שלא תסתכלו על זה, רשת האינטרנט היא המקום הטוב ביותר לעשות זאת. הודות להתפתחות המדהימה של התיירות המקוונת, הזמנת חופשה באינטרנט היא היום מהלך שאפשר להשלים במספר לחיצות כפתור, מבלי לצאת מהבית ומבלי להרים טלפון אחד. כאן תבינו בדיוק איך זה קורה.

הזמנת טיסות ברשת נמצאת מעל לכל

כאשר מדברים על הזמנת חופשה באינטרנט, מתכוונים בראש ובראשונה למבחר האפשרויות העצום העומד בפני מי שרוצה להזמין טיסות לחו"ל. מה שבעבר נשלט על ידי מספר גורמים מצומצם, ששלט על כל המידע הקשור לעולם התעופה, הפך בשנים האחרונות למוצר הצרכני מהנפוצים ביותר ברשת. אולי הנפוץ מכולם.

הסיבה לכך ברורה: היום, אין פשוט יותר מהזמנה של טיסות דרך הרשת. מאות אלפי אתרים בכל הספות, כולל בעברית, מציעים לגולש מנועי חיפוש נוחים לאיתור הטיסה המתאימה לכם, מעַרַך הזמנה נוח ופשוט, אפשרות משתלמת במיוחד להשוואת מחירים ועוד ועוד. למעשה, היום עולם התעופה פרוס כולו לרגלי הגולש כפי שלא היה מעולם.

את תהליך הרכישה כולו, החל מבחירת התאריך ושעת הטיסה, דרך בחירת שדה התעופה ביעד, איתור הכרטיסים הזולים ביותר ואף הזמנות של הרגע האחרון, ניתן להשלים בתוך דקות ספורות, ללא מאמץ. מי שזוכר את שיטת הזמנת הכרטיסים לפני הולדת האינטרנט, לא יכול שלא להתפעל.

כאמור, ברחבי הרשת ניתן למצוא כיום שלל אתרים אשר מציעים לכל גולש באשר הוא, הזמנה מקוונת של כרטיסי טיסה. את הגולש הישראלי יעניינו כמובן בעיקר האתרים בשפה העברית והאנגלית. הנה שניים מהמובילים שבהם, אחד מקומי ואחד בינלאומי:

  • גוליבר - www.gulliver.co.il : אתר האינטרנט של אחד מהגופים התיירותיים הידועים בעולם האינטרנט הישראלי ובכלל. האתר מציע לגולשים מנוע חיפוש טיסות פשוט וברור אשר כולל את כל הפרטים החיוניים לגבי טיסות, מידע מפורט וחשוב לגבי יעדים שונים בכל רחבי העולם, הצעות מחיר לגבי חבילות נופש בארץ ובחו"ל, אפשרות להזמנת חדרים במלונות, השכרת רכב בחו"ל ועוד.
  • Topfly – www.topfly.co.il : אתר ישראלי המציע טיסות מוזלות מאד תמורת רכישת אונליין בלבד. מנוע חיפוש טיסות מתקדם, פשוט ונוח לתפעול.
  • אקספדיה - www.expedia.com : האתר של סוכנות הנסיעות הבינלאומית, שנחשבת לגדולה בעולם כיום ומחזיקה עוד מספר אתרי תיירות מפורסמים ופופולאריים. גם באתר זה ניתן ליהנות מכל האפשרויות הקשורות להזמנת טיסות ובכלל, ובאחרונה אף החלו אנשיו לשווק חבילות נופש לישראל באופן ישיר.

מה עוד ניתן להזמין דרך האינטרנט?

הזמנת חופשה באינטרנט אינה מסתכמת, מן הסתם, רק בהזמנת כרטיסי הטיסה. אלו יהיו אמנם במקרים רבים המרכיב העיקרי של הטיול מבחינה כלכלית וכספית, אך למי שמעוניין 'לסגור' את החופשה שלו מכל הכיוונים עוד בארץ, ישמח לגלות שהוא יכול להזמין דרך הרשת שירותי תיירות נוספים, וביניהם:

  • הזמנת חדר בבית מלון: אתרים רבים ברחבי הרשת מאפשרים להזמין חדרים במלונות בכל מקום בעולם, לעמוד על מספר החדרים הפנויים בזמן אמת, לברר על השירותים השונים המוצעים במלון ובכל חדר, על גודל החדר וכמובן על המחיר המדויק לכל תקופת השהות בו. ברוב המקרים, ההזמנה המקוונת תיעשה רק לצורך שריון החדרים במועד המבוקש, בעוד התשלום יתבצע רק בעת ההגעה למלון.
  • הזמנת טיולים מאורגנים: מי שמעוניין לחסוך לעצמו את כל הסידורים והתיאומים, יוכל להזמין עוד מהארץ טיול מאורגן לחו"ל, כאשר החברה המארגנת היא שתדאג לכל הסידורים הדרושים. כאן, המזמין מקבל למעשה 'חבילה' מוכנה מראש, בה כמעט כל עניין יטופל על ידי החברה עצמה.
  • השכרת רכב: מטיילים רבים, בייחוד בשנים האחרונות, לא מוותרים על השכרת רכב בעת הטיול. מדובר בתוספת מעולה לכל טיול, שתהפוך אותו כמעט תמיד למהנה יותר. לרשות כל גולש עומד האפשרות להזמין רכב שכור עוד מישראל, ולקבוע את החברה ממנה ישכיר את הרכב, את זהותו, את מקום האיסוף, את נקודת ההחזרה ואף את השעה המדויקת בשני המקרים.
  • הזמנת כרטיסים לאירועים ולמקומות בילוי: חשבתם שכאן זה נגמר? ממש לא. בעת הזמנת חופשה באינטרנט, ניתן להזמין גם כרטיסים לאירועים (הופעות, הצגות, סרטים וכדומה) ולמקומות בילוי (מסעדות נבחרות, לדוגמא). כך, גם יובטח מקומכם באותו מקום וגם לא תצטרכו להתעסק עם אמצעי תשלום או חיפוש של מקומות בילוי במקום שאינכם מכירים. הכל יהיה מתואם ומוכן מראש.

דילים משתלמים למייל

עוד בתיירות